Podczas "Dnia Sztafet" rywalizowano w czterech konkurencjach drużynowych!
Pierwsze do walki o medale stanęły dziewczęta w sztafecie olimpijskiej (800m - Ada Skrzypczak, 400m - Patrycja Gniazdowska, 200m - Julia Rębacz, 100m - Julia Strzelec). Dziewczęta pobiegły świetnie i zajęły III miejsce.
Sztafeta szwedzka (400m - Hanna Meresińska, 300m - Zofia Żmuda, 200m - Maja Prys, 100m - Wiktoria Ambroziewicz) dostarczyła nam najwięcej emocji. Dziewczęta w tym składzie wywalczyły II miejsce (do ustanowienia nowego rekordu szkoły zabrakło 3 sekund).
Do rywalizacji w sztafecie szwedzkiej przystąpiła również nasza druga drużyna w składzie: Zofia Gołąb, Klaudia Lewandowska, Klaudia Drusko, Martyna Mordal. Dziewczęta zajęły VI miejsce.
W biegu sztafetowym 4x400m reprezentowały LOzOI: Aleksandra Maciejewska, Alicja Dunaj, Roksana Pezowicz, Nikola Kontowicz. Dystans 400 metrów jest uznawany za najbardziej wymagający spośród wszystkich dystansów sprinterskich, dlatego serdecznie gratulujemy dziewczętom zajęcia V miejsca. ( bardzo cenne punkty do klasyfikacji ogólnej szkół).
Jako ostatnie do boju stanęły sztafety 4x100m (Jagoda Gruszecka, Wiktoria Kaplewska, Oliwia Budzińska, Magda Rydzewska). W tej rywalizacji nasze debiutujące dziewczęta zajęły V miejsce i również "dorzuciły" kilka cennych punktów na konto naszego liceum.
Wysiłek wszystkich sztafet pozwolił całej drużynie zająć IV miejsce w ogólnej klasyfikacji punktowej szkół ponadgimnazjalnych. BRAWO! Gratulujemy wszystkim zawodniczkom, szczególnie tym, które po raz pierwszy założyły kolce, mając nadzieję, że będą rozwijać swoje sportowe talenty.