W ramach Dnia Sportu klasy rywalizowały w sześciu konkurencjach (siatkówka, koszykówka, piłka nożna, ergometr, tenis stołowy i skakanka).
I miejsce zajęła klasa 1e, II miejsce klasa 3d, a III miejsce klasa 2f. Tuż za podium uplasowała się klasa 2d (do III msc zabrakło 1,5 punktu). Ogromne gratulacje dla zwycięzców za zgranie, nieustępliwość, walkę o każdy punkt.
Wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie,GRATULUJEMY. Szczególne podziękowania dla wychowawców. Bardzo się starali i byli naprawdę nieźli.
29.05. odbył się również mecz piłki nożnej. Mecz obfitował w wiele emocjonujących akcji i zapewnił widzom niezapomniane wrażenia. Na koniec odbył się konkurs rzutów karnych. Podczas gry wśród zawodników i kibiców panowała bardzo przyjazna atmosfera. Już za rok kolejna edycja międzyklasowej rywalizacji - ZAPRASZAMY!

TABELA KOŃCOWA RYWALIZACJI KLAS

Mocnym akcentem nasi reprezentanci zakończyli "lekkoatletyczny rok szkolny". Podczas ostatniego mityngu, w bieżącym roku szkolnym, dziewczęta wywalczyły II miejsce w klasyfikacji ogólnej szkół. Blisko podium byli również chłopcy (IV msc w klasyfikacji szkół), którym zabrakło 1,5 punktu do trzeciego miejsca.
Świetne wyniki drużynowe to efekt bardzo dobrych występów indywidualnych. Złoty medal w skoku w dal wywalczyła Wiktoria Kluczyńska. Kolejne dwa medale to złoto Julii Sarnowskiej i brąz Blanki Dąbrowskiej w skoku wzwyż. Srebrny medal w pchnięciu kulą zdobyła Wiktoria Stokłosa, a zwieńczeniem sukcesów dziewcząt była sztafeta 4x100m (Łucja Tabaczek, Zofia Herman, Wiktoria Kluczyńska, Blanka Dąbrowska), która wywalczyła złoty medal. W rywalizacji chłopców brązowy medal zdobyła sztafeta 4x100m (Igor Mucha, Szymon Bylina, Hubert Nowak, Dominik Saliniewicz). Serdecznie gratulujemy wspaniałych sukcesów wszystkim naszym reprezentantom! Dziękujemy za ogromny wysiłek, serce do walki oraz wspaniałą atmosferę podczas zawodów rozgrywanych w kończącym się roku szkolnym :)
Do zobaczenia na bieżni już we wrześniu!

Szczególne podziękowania składamy naszym tegorocznym absolwentom: Zofii Herman, Wiktorii Kleparskiej, Alicji Pospychale, Natalii Nowakowskiej, Kalinie Budnej, Dominice Ziajor, Jankowki Milanowskiemu za reprezentowanie naszej szkoły. DZIĘKUJEMY!!!

14 maja 2024 roku odbył się lekkoatletyczny mityng klas pierwszych. Nasza 11-osobowa reprezentacja zaprezentowała się bardzo dobrze zdobywając 4 medale. Dwa srebrne: Blanka Dąbrowska w skoku wzwyż oraz Antoni Łazarski w biegu na 1500 m, i dwa brązowe: Klaudia Nowakowska w pchnięciu kulą oraz sztafeta dziewcząt 4x100m (Nadia Kiedrzyń, Nina Zembal, Małgorzata Kołakowska, Blanka Dąbrowska). Gratulacje!