14 października 2019 r. w Teatrze Lalek „Pleciuga” z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Prezydent Miasta, Piotr Krzystek, wręczył nauczycielom nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Miło nam poinformować, że w czasie uroczystości nagrodą Prezydenta Miasta Szczecin uhonorowano również nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi: p.Iwonę Żmurko i p.Radosława Kluczyńskiego. Rozdanie nagród poprzedził koncert w wykonaniu zespołu Markato. Mogliśmy więc na scenie podziwiać absolwentki naszego liceum Roksanę Kryś i Monikę Oniszczuk.
Wyróżnionym nauczycielom gratulujemy!

Wczoraj w Dniu Edukacji Narodowej klasy pierwsze złożyły uroczyste ślubowanie w obecności grona pedagogicznego,zaproszonych gości, starszych kolegów i koleżanek. Od tego momentu są pełnoprawnymi uczniami Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi, którego główne wartości to akceptacja drugiego i odwaga przeciwstawiania się wszelkim przejawom zła. Gratulujemy.

W tym roku szkolnym realizowana jest już XI edycja ,, MAM PUM ''. Jest to projekt Młodzieżowej Akademii Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Realizowany jest on pod patronatem Rektora Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Prezydenta Miasta Szczecin, Kuratora Oświaty w Szczecinie, Dyrektora IV LO w Szczecinie.
Z przyjemnością informujemy ,że z naszej szkoły do realizacji tego projektu zakwalifikowało się aż 11 osób: Julia Balanda (3a), Iga Kowalczyk(3a), Maja Marchwiana(3a), Klaudia Lewandowska(3a), Wiktoria Martyniuk ( 3a), Lidia Czarnecka (3a), Kamila Fedorowska (3a), Alicja Mazurkiewicz (3a), Julia Marciniak (3a), Zofia Wiśniewska (3a), Przemysław Piekarczyk(3c). Koordynatorem projektu w naszej szkole jest pani Ewa Mazur.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy uzyskania certyfikatu

Fantastyczne zawody w wykonaniu naszych dziewcząt podczas Licealiady 2019! Wszystkie z całych sił walczyły o każdą sekundę, każdy centymetr, pokazały ducha zespołu i wywalczyły… BRĄZ W ŁĄCZNEJ KLASYFIKACJI SZKÓŁ! Wszystkie dziewczęta (16) zdobywały cenne punkty dla zespołu. Na szczególne wyróżnienie zasługują medalistki: Hanna MERESIŃSKA (400m - I miejsce i po 12 latach ustanowiony nowy rekord szkoły), Klaudia DRUSKO (rzut oszczepem - II miejsce i rekord szkoły), Zofia ŻMUDA (200m - III miejsce), Nikola KONTOWICZ (skok w dal - III miejsce), sztafeta 4x100 (III miejsce ), Ada Skrzypczak (800m - III miejsce).
Skład naszej reprezentacji :
1OOm - LAURA WANECKA, WIKTORIA AMBROZIEWICZ, OLIWIA BUDZIŃSKA,
2OOm - ZOFIA ŻMUDA, ALICJA DUNAJ, PATRYCJA GNIAZDOWSKA,
8OOm - ADA SKRZYPCZAK, KLAUDIA LEWANDOWSKA ,
4x1OOm - HANNA MERESIŃSKA, LAURA WANECKA, ZOFIA ŻMUDA, NIKOLA KONTOWICZ
SKOK W DAL - NIKOLA KONTOWICZ, MARTYNA MORDAL, KAROLINA ZIELIŃSKA,
PCHNIĘCIE KULĄ - LIDIA CZARNECKA, ALICJA RYDELEK :),
RZUT OSZCZEPEM - KLAUDIA DRUSKO, WIKTORIA IWAŃCZUK.
Daniel Varatecuanu godnie reprezentował LOzOI na 100m. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikowi należą się ogromne brawa za walkę! Dziękujemy i liczymy, że wiosenne zawody będą równie udane.

4.10.2019 klasa 2 b zaprosiła na lekcję historii dziadka swojej koleżanki, pana Kazimierza Szewczyka. Opowiadał nam o swoim dzieciństwie w latach 30-tych, drugiej wojnie światowej i okresie PRL-u.

historia 1

Podkategorie