21 maja 2019 roku odbył się Mityng z okazji zakończenia roku szkolnego. W czasie zawodów mogliśmy obserwować trening Piotra Liska (medalista mistrzostw świata, halowych mistrzostw świata i Europy w skoku o tyczce).
W poszczególnych konkurencjach LOzOI reprezentowali:
100m - L.Wanecka (II msc), K.Lewandowska, Z.Kernstein, A.Szulc
400m - H.Meresińska (I msc)
800m - W.Hartung (IVmsc)
SKOK W DAL - J.Pogorzelska, K.Zielińska, W.Bilska
SKOK WZWYŻ - M. Świstoń (IVmsc)
PCHNIĘCIE KULĄ - K.Drusko (I msc), Ł.Zagdańska-Parada
4 x100m - W.Bilska, L.Wanecka, K.Drusko, H.Meresińska (II msc)
Każda z zawodniczek zdobywała punkty za miejsce w danej konkurencji. Suma punktów pozwoliła naszym dziewczętom zdobyć puchar za zajęcie III miejsca w klasyfikacji ogólnej. Dziękujemy Wiktorii Hartung i Joannie Pogorzelskiej za godne reprezentowanie szkoły przez ostatnie trzy lata. Dziękujemy za wszystkie biegi, skoki, rekordy, medale. Za to, że byłyście dzisiaj z nami... pięknie dziękujemy.
Ten sezon lekkoatletyczny był dla nas wyjątkowo udany. Poprawiono wiele rekordów szkoły, drużynowo każde zawody kończyliśmy na podium. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą walkę sportową, nieraz do utraty tchu ;), otwartość, gotowość, za to, że potrafiliście pokonywać swoje słabości, i że mogliśmy na Was zawsze liczyć. Wszystkim, którzy uczestniczyli w tym roku w zawodach i reprezentowali szkołę DZIĘKUJEMY!

19 maja podczas Spotkania Szczecińskich Organizacji Pozarządowych "Pod Platanami" nasze wolontariuszki promowały krwiodawstwo wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie.

11 maja wolontariuszki z naszej szkoły, podczas Pikniku nad Odrą, promowały krwiodawstwo wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie oraz rejestrowały dawców szpiku w bazie DKMS.

10 maja 2019 roku odbył się lekkoatletyczny mityng klas pierwszych. W poszczególnych konkurencjach LOzOI reprezentowali:
100m - L.Wanecka (II msc), K.Zielińska, P.Greluk, D.Varatuceanu,
400m - O.Gadomska (III msc), Z.Kernstein, A. Szulc,
800m - A.Skrzypczak (II msc),
SKOK W DAL - E. Szuszkiewicz (III msc), W. Bilska, M. Świstoń, B. Dybus, M.Fydrych,
PCHNIĘCIE KULĄ - Ł.Zagdańska-Parada (III msc), W. Iwańczuk, W. Sidor, D. Ogonowski,
4 x100m - W.Bilska, E.Szuszkiewicz, K. Zielińska, L.Wanecka (II msc)
Każda z zawodniczek zdobywała punkty za miejsce w danej konkurencji. Suma punktów pozwoliła naszym dziewczętom zdobyć puchar za zajęcie II miejsca w klasyfikacji ogólnej szkół ponadgimnazjalnych. Cieszymy się, że dzięki Waszej chęci i wielkiej otwartości (na wciąż nowe propozycje :), zdołaliśmy zorganizować wyjście na zawody. Dziękujemy i jak zawsze gratulujemy!

16 kwietnia 2019 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Litewskiej odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szczecina w lekkiej atletyce szkół ponadgimnazjalnych.
Mistrzyniami Szczecina zostały:
100m - ALICJA RYDELEK, która po 14 latach ustanowiła nowy rekord szkoły,
400m - HANNA MERESIŃSKA,
800m - ADA SKRZYPCZAK,
4x100 - KLAUDIA DRUSKO, HANNA MERESIŃSKA, KLAUDIA LEWANDOWSKA,
ALICJA RYDELEK.
Do zdobycia mistrzostwa w pchnięciu kulą Klaudii Drusko zabrakło 4 centymetrów (II miejsce).
III miejsce zajęły: ZUZANNA KERNSTEIN w biegu na 800m i JOANNA POGORZELSKA w skoku w dal. W zawodach uczestniczyły również Zofia Żmuda (400m), Zuzanna Żuk (800m), Paulina Kacprzak, Klaudia Lewandowska (skok w dal) i Łucja Zagdańska-Parada (pchnięcie kulą). Wszystkim dziewczętom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i oczywiście gratulujemy uzyskania świetnych wyników.

Podkategorie