W dniach 27-28 grudnia rozegrany został świąteczno-noworoczny turniej badmintona w grze pojedynczej. Zawody obfitowały w pełne emocji wymiany lotek i zaskakujące akcje potwierdzające wysokie umiejętności sportowe uczestników turnieju. Zwycięzcą został p. Radosław Kluczyński...;), II miejsce zajęła Sara Świtalska, III miejsce Klaudia Lewandowska, a IV miejsce Dominik Grycewicz. Było nam ogromnie miło, że odwiedzili nas absolwenci szkoły. Mogliśmy się z nimi zobaczyć i porozmawiać. Było bardzo wesoło i sympatycznie. Oby więcej takich spotkań. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju.
4 grudnia 2018 r. odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady w badmintonie dziewcząt i po raz pierwszy mieliśmy tam swoją reprezentację. W zawodach wzięło udział 11 drużyn z całego województwa zachodniopomorskiego m.in. z Polanowa, Szczecinka, Wałcza, Goleniowa, Kołobrzegu, Koszalina, Stargardu, Chojny i Szczecina. Finał odbył się w Zespole Szkół Społecznych STO w Szczecinku. Reprezentantki LOzOI w składzie: Klaudia Drusko, Klaudia Lewandowska i Joanna Pogorzelska, zajęły VII miejsce. Losowanie spowodowało, że dziewczęta grały w swojej grupie z najlepszymi zawodniczkami turnieju. Zawody były dużą i cenną lekcją pokory, ale przede wszystkim motywacją do dalszej pracy i doskonalenia.