17 maja 2022 r., po prawie trzyletniej przerwie (ostatnie zawody odbyły się jesienią 2019 r.) spowodowanej pandemią, reprezentanci naszego liceum wzięli udział w lekkoatletycznych zawodach międzyszkolnych zwanych LICEALIADĄ. Zawody w wykonaniu naszych sportowców wypadły fantastycznie!!! Wszyscy z całych sił walczyli o każdą sekundę, każdy centymetr, pokazali ducha zespołu i zaangażowanie.

W ŁĄCZNEJ KLASYFIKACJI SZKÓŁ w kategorii dziewcząt zdobyliśmy III MIEJSCE! Wszystkie dziewczęta walczyły o cenne punkty dla zespołu.
Na szczególne wyróżnienie zasługują medalistki: Aleksandra Kaźmierczak (bieg na 200 metrów - I miejsce), Julia Sarnecka (skok wzwyż - I miejsce), Amelia Synak (rzut dyskiem - II miejsce), Kinga Nguyen (rzut dyskiem - III miejsce), Wiktoria Kleparska (bieg na 1500 m - II miejsce), sztafeta 4x100 - Aleksandra Kaźmierczak, Dominika Ziajor, Anna Ceniuch, Zofia Herman (III miejsce).

Nasza reprezentacja dziewcząt:

100 m - Zofia Herman, Dominika Ziajor, Martyna Mordal, Oliwia Budzińska, Aleksandra Gajowicz.
200 m - Aleksandra Kaźmierczak
800 m - Kalina Budna, Alicja Pospychała, Weronika Banasiak.
1500 m - Wiktoria Kleparska.
Skok w dal - Nikola Kontowicz, Alicja Chrapkowska, Magdalena Skonieczna.
Skok wzwyż - Julia Sarnowska, Zofia Subocz.
Pchnięcie kulą - Anna Ceniuch, Natalia Nowakowska, Klaudia Fira, Nikola Żygadło.
Rzut dyskiem - Amelia Synak, Kinga Nguyen.

Również chłopcy godnie reprezentowali LOzOI w wybranych konkurencjach: w skoku w dal - Kacper Sokołowski (V miejsce), w biegu na 100 m - Julian Ciepliński, Daniel Nitoń, Dawid Giętkowski, w biegu na 1500 m Jan Milanowski

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę! Dziękujemy i liczymy, że kolejne zawody będą równie udane.