W minionym miesiącu obchodziliśmy Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych,
z tej okazji przez cały grudzień w naszej szkole odbywały się różne akcje. Od 3 grudnia nasi nauczyciele wspomagający i psycholog przeprowadzili w klasach lekcję na której przedstawiono rodzaje niepełnosprawności , uczniowie mieli też okazję zapoznać się z życiorysami i osiągnięciami sławnych osób z niepełnosprawnościami . Przez 3 tygodnie zbieraliśmy klocki LEGO na podjazd dla osób niepełnosprawnych. Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów udało nam się zebrać prawie 11 kg LEGO. W szczególności dziękujemy za zaangażowanie w akcję Tomkowi Galińskiemu z 3c, Małgorzacie Bieleckiej z 3b/3 i Kubie Wasilewskiemu z 1b. Ostatnim działaniem było wyjście na spektakl Teatru Ruchu Umownie Ewidentnego (złożonego w większości z osób niepełnosprawnych) pt. "Korowód w bluesie.Mandala".