slubujemy,,Dzień Edukacji Narodowej oraz ślubowanie klas pierwszych to okazje, dla których spotykamy się dzisiaj, i dla których warto świętować. Jesteśmy w szkole niezwykłej, szkole integracyjnej. To dzięki Państwa pracy nasza szkoła jest wyjątkowa. To Państwu zawdzięczamy, że w naszej placówce panuje tak niepowtarzalna atmosfera".
Tymi słowami pan dyrektor Radosław Kluczyński zwrócił się do wszystkich pracowników szkoły, którym złożył życzenia i podziękowania, a osobom szczególnie wyróżniającym się - wręczył nagrody.
Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Do grona społeczności LOzOI dołączyło aż 78 uczniów! Oskar Walkowski, uczeń drugiej klasy, powiedział do swoich młodszych koleżanek i kolegów : ,,Życzę Wam, byście za rok wypełnili słowa ślubowania własną treścią i podobnie jak ja dziś, czuli, że tu jest Wasze miejsce”.
Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze, którą prowadzili Oliwia Pastwa i Artur Piotrowski. Pięknie na skrzypcach zagrała Karolina Zielińska. Byliśmy też oczarowani występami grupy wokalnej.
Na koniec uroczystości Karolina Zielińska i Daniel Varatuceanu złożyli pracownikom szkoły nietypowe życzenia, okraszone nietypowym, bo słodkim, bukietem. Było wspólne świętowanie …. degustacja, muzyka, śpiewy i oczywiście - pamiątkowe zdjęcia.
Wszystkim, którzy zaszczycili szkolne święto swoją obecnością serdecznie dziękujemy. Dziękujemy, za życzliwość i szczere uśmiechy, które stały się wisienką na naszym LOzOI-owym uroczystym torcie.

Organizatorzy
p.Katarzyna Ławniczak, p.Marzena Kluczyńska
p. Danuta Maślak, p. Agnieszka Pieńkowska