Kadra zarządzająca
|
Artur Włoch - dyrektor
|
Katarzyna Kościucha - wicedyrektor
|
Język polski
|
Teresa Bindas
|
Joanna Jarota
|
Katarzyna Mickiewicz-Bindas
|
Iwona Walczak
|
Agnieszka Wałkowska
|
Teresa Witkiewicz
|
Anna Włoch
|
Język angielski
|
Agata Adamowicz
|
Anna Drzewiecka
|
Mirella Kałymon
|
Grażyna Niegrebecka
|
Aleksandra Pekról
|
Damian Sikuciński
|
Język niemiecki
|
Zofia Bielecka
|
Monika Małowiecka
|
Izabela Tryc
|
Język włoski
|
Beata Opoka
|
Dagmara Rzepecka
|
Plastyka
|
Elżbieta Borkowska
|
Historia / Historia i teraźniejszość / Wiedza o społeczeństwie
|
Monika Czapska
|
Agnieszka Dołęga
|
Małgorzata Mazurkiewicz
|
Katarzyna Zygmunt
|
Podstawy przedsiębiorczości
|
Katarzyna Bednarek
|
Geografia
|
Jacek Kaczmarzyk
|
Grzegorz Pyrgiel
|
Biologia
|
Iwona Bochnia
|
Ewa Mazur
|
Aleksandra Szafirska
|
Chemia / Chemia eksperymentalna
|
Agnieszka Droździk-Korzeniowska
|
Katarzyna Emche
|
Fizyka / Fizyka doświadczalna
|
Agnieszka Cesarska
|
Matematyka
|
Urszula Kolesińska
|
Barbara Nowak
|
Monika Sawka-Pacocha
|
Agnieszka Szewczuk
|
Informatyka
|
Roman Grzyb
|
Małgorzata Nizińska-Bałabuszka
|
Wychowanie fizyczne
|
Marzena Kluczyńska
|
Radosław Kluczyński
|
Julita Wilk
|
Jacek Wróblewski
|
Edukacja dla bezpieczeństwa
|
Jacek Wróblewski
|
Psychologia
|
Katarzyna Kościucha
|
Pedagogika
|
Marlena Wasilewska
|
Komunikacja społeczna
|
Natalia Kwaśniowska
|
Turystyka
|
Grzegorz Pyrgiel
|
Agnieszka Środa
|
Etyka
|
Katarzyna Mickiewicz-Bindas
|
Religia
|
Zbigniew Ejchost
|
Doradztwo zawodowe
|
Mirella Kałymon
|
Biblioteka i czytelnia
|
Renata Jachim
|
Iwona Krupa-Gruszczyńska
|
Zajęcia rewalidacyjne wspomagające proces nauczania
|
Bożena Bogdanowicz-Wojtaś
|
Karolina Dejer
|
Monika Jurczyk
|
Magdalena Kozubek-Mikulak
|
Natalia Kwaśniowska
|
Przemysław Kwiatosiński
|
Agnieszka Pieńkowska
|
Joanna Rejmann-Stawarczyk
|
Małgorzata Sikoń
|
Mariola Stachura
|
Aleksandra Zielenkiewicz
|
Iwona Żmurko
|
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
|
Krzysztof Berent – psycholog
|
Małgorzata Kledzik - psycholog
|
Joanna Rejmann-Stawarczyk - logopeda
|
Marek Urbański – pedagog
|
Aleksandra Zielenkiewicz – pedagog specjalny
|