Najbardziej dynamiczny spośród turniejów szkolnych rozstrzygnięty. Faworyci pewnie przeszli fazę grupową, a także drugą rundę spotykając się ze sobą w finale. W ostatecznej fazie turnieju, która odbyła się w piątkowy poranek (11.03.) w szranki stanęły cztery pary: Roksana Wilkowiecka z Bartoszem Wysoczańskim, Natalia Ławkiel wraz z absolwentem Patrykiem Tarczyńskim, Patrycja Kaliszczak z Mariuszem Rydelkiem, a także Dominika Ługowska i Norbert Lech. Najwięcej emocji dostarczył mecz o trzecie miejsce, w którym zmierzyły się ze sobą pary Roksana Wilkowiecka/Bartosz Wysoczański i Natalia Ławkiel/Patryk Tarczyński. Po niezwykle emocjonującym meczu górą okazała się być para złożona z absolwenta naszej szkoły i Natalii Ławkiel, która zdołała odrobić siedmiopunktową stratę z początku ostatniego seta i ostatecznie wygrać go 16:14. W wielkim finale spotkały się pary, które we wcześniejszych fazach turnieju straciły tylko jednego seta. Wydawało się, że będzie czekać nas kolejny siatkarski thriller, lecz mecz o mistrzostwo pewnie wygrała para Patrycja Kaliszczak/ Mariusz Rydelek pokonując w dwóch setach parę Dominika Ługowska/ Norbert Lech. Dziękujemy za rywalizację i gratulujemy zwycięzcom!