We wtorek 19 kwietnia 2016 r. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szczecina w lekkoatletyce. Doskonale zaprezentowała się na nich reprezentacja naszej szkoły. Już w pierwszej konkurencji na najwyższym stopniu podium stanęła Magdalena Miśliwicka, która zwyciężyła w konkurencji rzutu dyskiem z wynikiem 34,53 m. Drugie złoto i tytuł mistrzyni Szczecina wywalczyła Roksana Wilkowiecka w skoku w dal. Roksana wyrównała rekord LOzOI - 4,75 m, który należał właśnie do niej. Równie szczęśliwie dla nas zakończył się konkurs skoku wzwyż rozgrywany w bardzo trudnych warunkach pogodowych (przelotny deszcz, grad, silny wiatr). Wygrała go Patrycja Kaliszczak z wynikiem 140 cm. Medalową passę naszych lekkoatletów podtrzymał Filip Podkalicki zajmując II miejsce w konkursie rzutu dyskiem chłopców. Ostatnim akcentem mistrzostw był wyścig sztafet 4x100m, w którym nasza reprezentacja wywalczyła brązowy medal (Patrycja Kaliszczak, Natalia Łazińska, Ewa Twardowska, Roksana Wilkowiecka).

Serdecznie gratulujemy medalistom ich indywidualnych sukcesów. BRAWO!!! Dziękujemy całej reprezetacji za zaangażowanie i serce do walki!