Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Start

Aktualności

O szkole

Informator

Kandydaci

Absolwenci

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
  • Zarejestruj

konkursy 2018

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi serdecznie zaprasza wszystkich gimnazjalistów do wzięcia udziału w konkursach przedmiotowych, które odbędą się 15 marca 2018 roku w budynku liceum przy al. Wojska Polskiego 119.

Szczegóły dotyczące konkursów zostały zawarte w załączonych regulaminach.

Chęć udziału w konkursach prosimy zadeklarować poprzez wypełnienie formularza dołączonego do regulaminów i przesłanie go na adresy mailowe poszczególnych organizatorów wskazane w regulaminie.

Zgłoszenia należy przesłać do 8 marca 2018 roku.

Organizatorzy

 

Dziś (1.02.2018) odbył się apel podsumowujący pierwszy okres. Pani dyrektor, Ludwika Baranowska poinformowała uczniów o ich osiągnięciach. Przypomnijmy:
Na podium w rankingu klas nieprzerwanie od początku swego istnienia, klasa 3a, drugie miejsce klasa 1c, trzecie miejsce dwie klasy 1b i 1d!
Najwyższa średnia - 1a,
Najlepsza frekwencja 3a.
Najwyższa średnia w szkole - Witek Kiełtyka z 2c.
Zostały też wręczone nagrody w konkursach, które miały miejsce w pierwszym okresie, a także listy gratulacyjne dla wolontariuszy, biorących udział w akcjach Caritas. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym. Życzymy dalszych sukcesów!


13 grudnia 2017r. mogliśmy uczestniczyć w projekcie ,,Udowodnij, że potrafisz”. Warsztaty prowadzili pomysłodawcy i pracownicy Fundacji Akademii Integracji z Warszawy, panowie: Radosław Stańczuk, Arkadiusz Jabłoński oraz Grzegorz Lewonowski. Mieliśmy okazję poznać niepełnosprawnych sportowców-szermierzy, paraolimpijczyków, ale przede wszystkim osoby ambitne i samodzielne, które osiągają wybitne sukcesy. Spotkaliśmy zwykłych-niezwykłych ludzi z marzeniami i pasjami. Była to lekcja tolerancji, integracji, nauki o drugim człowieku. Z pewnością spotkanie zainspiruje nas do pokonywania własnych słabości, poszukiwania siły i odwagi w dążeniu do realizacji marzeń. Serdecznie Panom dziękujemy!
W organizacji projektu pomogła nam nasza absolwentka Iwona Kłos, na co dzień pracownik, wolontariusz Fundacji Aktywnej Rehabilitacji w Szczecinie. Dziękujemy!

fotogaleria...:)


 

Jesteśmy dumni z naszych absolwentów :)
26 listopada 2017 r. na zaproszenie Adama Jamroza, pani Monika Jurczyk i Oliwia Frost udały się do Poznania. Wzięły udział w meczu Lecha z Wisłą Płock i pomeczowej konferencji, w której Adam, jako student dziennikarstwa sportowego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, brał czynny udział. Dziękujemy za zaproszenie i życzymy dziennikarskich sukcesów!


 

7 grudnia odbył sie w naszej szkole kiermasz bożonarodzeniowy. Wszystkie ozdoby i prace były wykonane przez wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr2 w Szczecinie. Kiermasz przeprowadziła klasa 1a. Zebraliśmy 926 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży, został przeznaczony na rzecz najbardziej potrzebujących uczniów tego ośrodka.


 

Start

Aktualności

O szkole

Informator

Kandydaci

Absolwenci