Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
  • Zarejestruj

Wniosek o przyznanie pomocy finansowej na zakup podręczników - do pobrania wniosek!


 


Paulina Oleksy z klasy 2b wywalczyła trzy medale podczas Mistrzostw Polski Juniorów Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Kozienicach (27-28.05.2017). Paulina specjalizuje się w konkurencjach rzutowych (rzut oszczepem, rzut dyskiem i pchnięcie kulą)

Oto wyniki naszej mistrzyni:
Złoty medal w rzucie dyskiem - 16,37m (w ubiegłym roku srebro z wynikiem - 13,30m);
Złoty medal w rzucie oszczepem - 15,13m (w ubiegłym roku srebro z wynikiem 11,79m);
Brązowy medal w pchnięciu kulą - 5,42m;

Sukcesy Pauliny to nie przypadek. Paulina trenuje w klubie sportowym START Szczecin i sport jest jej pasją. Gratulujemy i jesteśmy ogromnie dumni.


 

Ekipa Just Lozoi w składzie Agata Jędrek, Piotrek Milanowski i Mateusz Stępień zdobyła trzecie miejsce w konkursie na spot kampanii społecznej pt.: „JAK UCHRONIĆ MŁODYCH LUDZI PRZED ZAGROŻENIAMI W CYBERPRZESTRZENI”. Konkurs dla młodzieży z województwa zachodniopomorskiego zorganizowała Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie. Konkurs objęty był patronatem Kuratorium Zachodniopomorskiego, Wojewódzkiej Komendy Policji, Prezydenta Miasta Szczecin, Polskiego Radia Szczecin, Telewizji Polskiej, oddział w Szczecinie.
Koordynatorem udziału ekipy w konkursie był Pan Roman Grzyb. Serdecznie gratulujemy!


 

26 maja 2017 roku, o godzinie 15.00 w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom, finalistom i wyróżnionym w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych. Wśród najlepszych uczniów z województwa zachodniopomorskiego znalazło się dwoje z naszej szkoły: Emilia Chmielewska z klasy 2d, która została laureatką 1 miejsca X Konkursu Dziennikarskiego "Bliżej niż myślisz" i Jakub Zieliński z klasy 2a, który został wyróżniony w IX Konkursie Języków Obcych, kategoria język angielski. Wyróżnieni uczniowie, oprócz dyplomów otrzymali także, za ciężką pracę i wiedzę, nagrody finansowe. Jak widać ciężka praca się opłaca. Gratulujemy Emilce i Jakubowi, i życzymy dalszych sukcesów.


 

Klasa 2d bierze udział w ogólnopolskim projekcie Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu. Znów prosimy Was o głosy na film, do którego link znajduje się poniżej. Oglądajcie na YouTube, udostępniajcie znajomym, a przede wszystkim lajkujcie na YouTube. Bardzo bardzo prosimy!


Start

Aktualności

O szkole

Informator

Kandydaci

Absolwenci