Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
  • Zarejestruj

W listopadzie zakończyliśmy turniej piłki nożnej chłopców. Faworyci nie zawiedli, ponieważ I i II miejsce od dwóch lat jest niezmienne. Turniej wygrali reprezentanci klasy 2d. Drugie miejsce przypadło drużynie złożonej z reprezentantów klas trzecich, a trzecie miejsce wywalczyła reprezentacja klas pierwszych. Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom. GRATULUJEMY!

 Zdjęcia z turnieju: 2d:3acd; 1abc:2d; 1abc:3c; 3c:3acd


 

W listopadzie 2017 zakończyły się szkolne mistrzostwa piłki nożnej dziewcząt. W wielkim finale spotkało się pięć drużyn. Były to reprezentacje klas 3a, 3b, 2a, 1b i 1d. Rywalizacja o tytuł toczyła się do ostatniego, decydującego meczu, w którym spotkały się klasy 3a i 1b. Mecz był niezwykle wyrównany i bardzo emocjonujący. Dziękujemy dziewczynom za niesamowite emocje. Największym zaskoczeniem turnieju była bardzo dobra gra i wspaniała postawa dziewcząt z klas 1b i 1d. Nigdy w historii naszych rozgrywek tak ,,młode” zespoły nie zajmowały tak wysokich lokat.... Dziękujemy publiczności, która gorąco wspierała swoich ulubieńców.
Oto pierwsza piątka turnieju:
I miejsce - 3a
II miejsce - 1b
III miejsce - 1d
IV miejsce - 2a
V miejsce - 3b

Zdjęcia z turnieju - 1b:3a2a:3a; 1b:2a; 1b:1d i 2a:3b; 1a:1d


 

16 listopada 2017roku, odbyła się już po raz trzeci akcja "Krokusowa Rewolucja", którą w tym roku szkolnym przeprowadziła klasa 1a. Uczniowie posadzili ok. 700 cebulek na tawniku przed naszą szkołą . Już nie możemy doczekać się wiosny, aby zobaczyć efekty tej akcji.

Zdjęcia


 

LIST 1

Szanowni Państwo,
Składamy serdeczne podziękowanie za udział w kampanii społecznej „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!” w roku szkolnym 2017/2018. Państwa zaangażowanie i praca na rzecz edukacji dotyczącej funkcjonowania osób z dysfunkcją wzroku, pomoże nie tylko naszym uczniom, ale wszystkim ludziom z problemami wzrokowymi aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym oraz kulturalnym w środowisku lokalnym. W związku z przyznaniem Państwu Certyfikatu „SZKOŁA PRZYJAZNA OSOBOM NIEWIDOMYM” przesyłamy elektronicznie graficzną formę logo certyfikatu, które będzie mogło zostać umieszczone na Państwa stronie internetowej. Dokument w formie papierowej zostanie do Państwa dostarczony do 30 listopada 2017 roku i ważny będzie do 30 listopada 2018 roku.

Z wyrazami szacunku
Organizatorzy Kampanii Społecznej „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!”

LIST 2

Składamy serdeczne podziękowania za udział w akcji, interesujące działania z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie” w 2017 roku. List Moniki pokazuje, że mamy wiele wspólnego i podobne spojrzenie na edukację osób z dysfunkcją wzroku. Będziemy Państwa informować o naszych działaniach i zapraszać do współpracy. W listopadzie organizujemy konferencje na temat audiodeskrypcji - szczegóły wkrótce ukażą się na naszej stronie. Szczegółowe informacje dotyczące przyznanych certyfikatów zamieszczone zostaną w terminie późniejszym na stronie naszego ośrodka tj. www.braille.bydgoszcz.pl.

Z wyrazami szacunku
Organizatorzy


 

sesja2017 portal 1Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi zaprasza uczniów gimnazjów i klas 7 szkoły podstawowej do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu literackiego, który odbywa się co roku przy okazji sesji popularnonaukowej.

Tym razem proponujemy temat: Cudzoziemiec w Polsce, Polak czy nie - Polak.

Nagrody w konkursie zostaną wręczone w 30 listopada 2017r. w czasie uroczystego otwarcia sesji popularnonaukowej “Ten jest z ojczyzny mojej” w siedzibie szkoły.

Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Szczegóły w regulaminie.

Start

Aktualności

O szkole

Informator

Kandydaci

Absolwenci