This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
  • Zarejestruj

Podczas "Dnia Sztafet" dziewczęta rywalizowały w czterech konkurencjach drużynowych! Pierwsze do walki o medale stanęły sztafety olimpijskie (800m, 400m, 200m, 100m). Wiktoria Hartung, Sara Świtalska, Ewa Twardowska i Agata Jędrek to najlepsza sztafeta szkół ponadgimnazjalnych Szczecina. Dziewczęta wywalczyły złoty medal!!!
Jako drugie rywalizowały sztafety szwedzkie (400m, 300m, 200m, 100m) Klaudia Lewandowska, Zuzanna Agaciak, Joanna Pogorzelska i Julia Balanda zajęły IV miejsce (zdobywając bardzo cenne punkty do klasyfikacji ogólnej szkół).
W biegu sztafetowym 4x400m mieliśmy dwie reprezentacje. Dziewczęta z klasy 1d, Paulina Kacprzak, Natalia Kalińska, Zuzanna Wocial, Zuzanna Żuk zajęły III miejsce. Na IV miejscu uplasowała się nasza druga reprezentacja z klasy 1a w składzie: Julia Czerniak, Julia Marciniak, Wiktoria Martyniuk i Roksana Pezowicz.
Jako ostatnie do boju stanęły sztafety 4x100m (Dominika Spychała, Klaudia Drusko, Julia Wachnik, Klaudia Tokarska). W tej rywalizacji nasze dziewczęta zajęły VI miejsce i również "dorzuciły" kilka cennych punktów na konto naszego liceum.
Wysiłek wszystkich sztafet został zwieńczony pucharem za zajęcie II miejsca w ogólnej klasyfikacji punktowej szkół ponadgimnazjalnych. BRAWO!
Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i mamy nadzieję, że będą rozwijać swoje sportowe talenty.

Wniosek o przyznanie pomocy finansowej na zakup podręczników - do pobrania wniosek!

Paulina Oleksy z klasy 2b wywalczyła trzy medale podczas Mistrzostw Polski Juniorów Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Kozienicach (27-28.05.2017). Paulina specjalizuje się w konkurencjach rzutowych (rzut oszczepem, rzut dyskiem i pchnięcie kulą)

Oto wyniki naszej mistrzyni:
Złoty medal w rzucie dyskiem - 16,37m (w ubiegłym roku srebro z wynikiem - 13,30m);
Złoty medal w rzucie oszczepem - 15,13m (w ubiegłym roku srebro z wynikiem 11,79m);
Brązowy medal w pchnięciu kulą - 5,42m;

Sukcesy Pauliny to nie przypadek. Paulina trenuje w klubie sportowym START Szczecin i sport jest jej pasją. Gratulujemy i jesteśmy ogromnie dumni.

Ekipa Just Lozoi w składzie Agata Jędrek, Piotrek Milanowski i Mateusz Stępień zdobyła trzecie miejsce w konkursie na spot kampanii społecznej pt.: „JAK UCHRONIĆ MŁODYCH LUDZI PRZED ZAGROŻENIAMI W CYBERPRZESTRZENI”. Konkurs dla młodzieży z województwa zachodniopomorskiego zorganizowała Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie. Konkurs objęty był patronatem Kuratorium Zachodniopomorskiego, Wojewódzkiej Komendy Policji, Prezydenta Miasta Szczecin, Polskiego Radia Szczecin, Telewizji Polskiej, oddział w Szczecinie.
Koordynatorem udziału ekipy w konkursie był Pan Roman Grzyb. Serdecznie gratulujemy!