Po prawie miesiącu zaciętej walki o każdy centymetr wolnego miejsca na boisku, każde podanie i każdego gola, zakończyły się szkolne mistrzostwa piłki nożnej dziewcząt.
W wielkim finale spotkały się cztery drużyny, które wcześniej wygrały rywalizację w swoich grupach. Były to reprezentacje klas 1b, 2a, 2b i 3b. W finałach nie brakowało fantastycznych akcji, pięknych asyst i parad bramkarzy a rywalizacja o tytuł toczyła się do ostatniego, decydującego meczu w którym spotkały się klasy 2a i 3b. Obie drużyny przed meczem miały taką samą ilość punktów. Mecz był niezwykle wyrównany i niezwykle emocjonujący, a po końcowym gwizdku na tablicy wyników widniał rezultat 3:3, co oznaczało wielką niespodziankę - dzięki korzystniejszemu bilansowi bramek mistrzostwo zdobyła klasa 2a, a zeszłoroczne mistrzynie musiały zadowolić się II miejscem. W meczu o 3 miejsce również doszło do niespodzianki - klasa 1b wygrała z bardziej doświadczonymi rywalkami z klasy 2b (4:2).
Dziękujemy dziewczynom za wspaniałe widowisko i niesamowite emocje. Dziękujemy publiczności, która na każdym z finałowych meczów gorąco wspierała swoich ulubieńców. Dziękujemy również sędziom: Mariuszowi Rydelkowi i Kubie Motylewskiemu.
Oto pierwsza czwórka turnieju:
I miejsce - 2a
II miejsce - 3b
III miejsce - 1b
IV miejsce - 2b

relacjonował Piotr Makarewicz.I miejsce klasa 2a:

Alicja Krzemińska, Nikola Palej, Martyna Pasieka,  

 Patrycja Tomaszewska, Katarzyna Kozłowska.

II miejsce klasa 3b:

Roksana Wilkowiecka, Paulina Kijaczko, Katarzyna Zawadzka, 
Aleksandra Zienko,
 Halina Chmielewska.

III miejsce klasa 1b:

Klaudia Filipczak, Marcelina Krakowiak, Amanda Kościołek, 
Julia Stachera, Zofia Ostrowska.

IV miejsce klasa 2b:

Sara Klimczak, Klaudia Wieleba, Julia Lipińska,
Monika Oniszczuk, Klaudia Stańko.