Mocnym akcentem nasi reprezentanci zakończyli "lekkoatletyczny rok szkolny". Podczas ostatniego mityngu, w bieżącym roku szkolnym, dziewczęta wywalczyły II miejsce w klasyfikacji ogólnej szkół. Blisko podium byli również chłopcy (IV msc w klasyfikacji szkół), którym zabrakło 1,5 punktu do trzeciego miejsca.
Świetne wyniki drużynowe to efekt bardzo dobrych występów indywidualnych. Złoty medal w skoku w dal wywalczyła Wiktoria Kluczyńska. Kolejne dwa medale to złoto Julii Sarnowskiej i brąz Blanki Dąbrowskiej w skoku wzwyż. Srebrny medal w pchnięciu kulą zdobyła Wiktoria Stokłosa, a zwieńczeniem sukcesów dziewcząt była sztafeta 4x100m (Łucja Tabaczek, Zofia Herman, Wiktoria Kluczyńska, Blanka Dąbrowska), która wywalczyła złoty medal. W rywalizacji chłopców brązowy medal zdobyła sztafeta 4x100m (Igor Mucha, Szymon Bylina, Hubert Nowak, Dominik Saliniewicz). Serdecznie gratulujemy wspaniałych sukcesów wszystkim naszym reprezentantom! Dziękujemy za ogromny wysiłek, serce do walki oraz wspaniałą atmosferę podczas zawodów rozgrywanych w kończącym się roku szkolnym :)
Do zobaczenia na bieżni już we wrześniu!

Szczególne podziękowania składamy naszym tegorocznym absolwentom: Zofii Herman, Wiktorii Kleparskiej, Alicji Pospychale, Natalii Nowakowskiej, Kalinie Budnej, Dominice Ziajor, Jankowki Milanowskiemu za reprezentowanie naszej szkoły. DZIĘKUJEMY!!!