Szczęśliwie dla naszej szkolnej reprezentacji zakończyły się, rozgrywane 18.04.2024 r., w trudnych warunkach pogodowych (zimno, przelotny deszcz, silny wiatr), Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Szczecina. Pięć brązowych medali to dorobek naszej ekipy. Amelia Suszczyńska, która rywalizowała w skoku w dal zdobyła III miejsce na podium. Kolejny medal wywalczyła Julia Sarnowska w skoku wzwyż. Równie szczęśliwie dla nas zakończyły się zmagania w rzucie oszczepem, w których Natalia Nowakowska uzyskała trzecią lokatę.
Ostatnim akcentem mistrzostw były biegi sztafetowe 4x100m dziewcząt i chłopców. W obydwu kategoriach nasi sprinterzy zdobyli brązowe medale. Dziewczęta biegły w składzie: Julia Sarnowska, Zofia Herman, Julia Borysewicz, Blanka Dąbrowska. Brązowa sztafeta chłopców: Filip Woźniewski, Szymon Bylina, Hubert Nowak, Dawid Giętkowski. Serdecznie gratulujemy wszystkim medalistom ich indywidualnych sukcesów. BRAWO!!! Dziękujemy całej reprezentacji za zaangażowanie i ogromne serce do walki!