W tym roku szkolnym realizowana jest już XI edycja ,, MAM PUM ''. Jest to projekt Młodzieżowej Akademii Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Realizowany jest on pod patronatem Rektora Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Prezydenta Miasta Szczecin, Kuratora Oświaty w Szczecinie, Dyrektora IV LO w Szczecinie.
Z przyjemnością informujemy ,że z naszej szkoły do realizacji tego projektu zakwalifikowało się aż 11 osób: Julia Balanda (3a), Iga Kowalczyk(3a), Maja Marchwiana(3a), Klaudia Lewandowska(3a), Wiktoria Martyniuk ( 3a), Lidia Czarnecka (3a), Kamila Fedorowska (3a), Alicja Mazurkiewicz (3a), Julia Marciniak (3a), Zofia Wiśniewska (3a), Przemysław Piekarczyk(3c). Koordynatorem projektu w naszej szkole jest pani Ewa Mazur.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy uzyskania certyfikatu