21 maja 2019 roku odbył się Mityng z okazji zakończenia roku szkolnego. W czasie zawodów mogliśmy obserwować trening Piotra Liska (medalista mistrzostw świata, halowych mistrzostw świata i Europy w skoku o tyczce).
W poszczególnych konkurencjach LOzOI reprezentowali:
100m - L.Wanecka (II msc), K.Lewandowska, Z.Kernstein, A.Szulc
400m - H.Meresińska (I msc)
800m - W.Hartung (IVmsc)
SKOK W DAL - J.Pogorzelska, K.Zielińska, W.Bilska
SKOK WZWYŻ - M. Świstoń (IVmsc)
PCHNIĘCIE KULĄ - K.Drusko (I msc), Ł.Zagdańska-Parada
4 x100m - W.Bilska, L.Wanecka, K.Drusko, H.Meresińska (II msc)
Każda z zawodniczek zdobywała punkty za miejsce w danej konkurencji. Suma punktów pozwoliła naszym dziewczętom zdobyć puchar za zajęcie III miejsca w klasyfikacji ogólnej. Dziękujemy Wiktorii Hartung i Joannie Pogorzelskiej za godne reprezentowanie szkoły przez ostatnie trzy lata. Dziękujemy za wszystkie biegi, skoki, rekordy, medale. Za to, że byłyście dzisiaj z nami... pięknie dziękujemy.
Ten sezon lekkoatletyczny był dla nas wyjątkowo udany. Poprawiono wiele rekordów szkoły, drużynowo każde zawody kończyliśmy na podium. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą walkę sportową, nieraz do utraty tchu ;), otwartość, gotowość, za to, że potrafiliście pokonywać swoje słabości, i że mogliśmy na Was zawsze liczyć. Wszystkim, którzy uczestniczyli w tym roku w zawodach i reprezentowali szkołę DZIĘKUJEMY!