Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Start

Aktualności

O szkole

Informator

Kandydaci

Absolwenci

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
2016
  • Zarejestruj

Tradycyjnie (prawie od 20 lat!) w pierwszych dniach września w LOzOI odbywa się Dzień Integracji. Jest to święto przygotowywane dla Pierwszoklasistów przez uczniów klas drugich i trzecich.

Ideą, która przyświeca organizatorom, jest pomoc nowym uczniom w poznaniu koleżanek, kolegów, a także wychowawców i nauczycieli. To wzajemne poznawanie odbywa się
podczas wspólnego wykonywania różnorodnych zadań. Dzień Integracji ma pomóc przełamać nieśmiałość, dodać energii przed dziesięcioma miesiącami nauki, ma być dobrą zabawą. Jest to dzień, w którym udowadniamy, że INTEGRACJA to bycie RAZEM a nie tylko obok siebie. I to jest dla nas najważniejsze. A gdy patrzymy jak na twarzach uczniów, początkowo niepewnych i onieśmielonych, budzi się radość, to z niecierpliwością czekamy na kolejny wrzesień i kolejnych Pierwszaków.

Fotorelacja  - 9 września 2016 r. 


Start

Aktualności

O szkole

Informator

Kandydaci

Absolwenci