Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Start

Aktualności

O szkole

Informator

Kandydaci

Absolwenci

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
  • Zarejestruj
 
Serdecznie zapraszamy 12 kwietnia 2018r. na godzinę 12.00 wszystkich laureatów na uroczyste wręczenie dyplomów  oraz nagród i finalistów na wręczenie dyplomow.
Uroczystość ta odbędzie sie w naszej szkole. 

KONKURS BIOLOGICZNY "ŁATWA BIOLOGIA" 

LAUREACI:

  1.  Polak Justyna -  Gimnazjum nr 18 - 45 pkt
  2.  Lachowska Małgorzata - Gimnazjum nr 12 - 44 pkt
  3.  Dawidowicz Mariusz - Gimnazjum nr 18 - 43 pkt

FINALIŚCI:

  1. Maślak Aleksandra - Gimnazjum nr 10 - 40 pkt
  2. Brunke Klaudia - Gimnazjum nr 18 - 39 pkt
  3. Sobolewska Nina - Gimnazjum nr 10 - 39 pkt
  4. Włodarczyk Hubert - Gimnazjum nr 9 - 38 pkt
  5. Warunek Emilia - Szkoła Podstawowa nr 74 z Oddziałami Gimnazjalnymi - 36 pkt
  6. Sałach Maria - Szkoła Podstawowa  nr 74 z Oddziałami Gimnazjalnymi - 36 pkt
  7. Malak Łucja - Gimnazjum nr 9 - 33 pkt

KONKURS HISTORYCZNY " POLSKIE DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI"

LAUREACI:

  1. Maj Patrycja  SP 53
  2. Karpiński Alan GM 9 
  3. Iwanow Julia   SP 53

FINALIŚCI:

  1. Sadowska Monika SP 35
  2. Jechorek Zuzanna SP 35
  3. Mazurkiewicz Anastazja  SP 35
  4. Polski Dominik     GM 18
  5. Komarnicki Michał  SP 3
  6. Kościński Maciej   SP 53
  7. Dutkiewicz Oliwer  GM 23
  8. Ignatowicz Kacper  GM 17 

KONKURS POLONISTYCZNY "WŁADCY SŁÓW"

 LAUREACI:

  1. Michalina Stawarz - Gimnazjum nr 10 przy SP 53 im. F. Chopina
  2. Justyna Kopańska - Gimnazjum nr 12 im. S. Lema
  3. Klaudia Turbaczewska - Gimnazjum nr 1 przy SP nr 3 im Juliusza Słowackiego

WYRÓŻNIENIE 

  1. Julia Giza - Gimnazjum nr 7 im. Sybiraków przy SP 37 

FINALIŚCI:

  1. Alicja Szymańska - Gimnazjum nr 18 przy SP nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
  2. Dominika Goljan - Gimnazjum nr 10 przy SP nr 53 im. F. Chopina
  3. Anna Kazimierska - Gimnazjum nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  4. Klaudia Mazurek - Gimnazjum nr 12 im. S. Lema
  5. Julia Kuryłowicz - Gimnazjum nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  6. Weronika Ślęzak - Gimnazjum nr 18 przy SP nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
  7. Patryk Bińkowski - Gimnazjum nr 1 przy SP nr 3 im J. Słowackiego

  

 

Start

Aktualności

O szkole

Informator

Kandydaci

Absolwenci