Podczas "Dnia Sztafet" dziewczęta rywalizowały w czterech konkurencjach drużynowych! Pierwsze do walki o medale stanęły sztafety olimpijskie (800m, 400m, 200m, 100m). Wiktoria Hartung, Sara Świtalska, Ewa Twardowska i Agata Jędrek to najlepsza sztafeta szkół ponadgimnazjalnych Szczecina. Dziewczęta wywalczyły złoty medal!!!
Jako drugie rywalizowały sztafety szwedzkie (400m, 300m, 200m, 100m) Klaudia Lewandowska, Zuzanna Agaciak, Joanna Pogorzelska i Julia Balanda zajęły IV miejsce (zdobywając bardzo cenne punkty do klasyfikacji ogólnej szkół).
W biegu sztafetowym 4x400m mieliśmy dwie reprezentacje. Dziewczęta z klasy 1d, Paulina Kacprzak, Natalia Kalińska, Zuzanna Wocial, Zuzanna Żuk zajęły III miejsce. Na IV miejscu uplasowała się nasza druga reprezentacja z klasy 1a w składzie: Julia Czerniak, Julia Marciniak, Wiktoria Martyniuk i Roksana Pezowicz.
Jako ostatnie do boju stanęły sztafety 4x100m (Dominika Spychała, Klaudia Drusko, Julia Wachnik, Klaudia Tokarska). W tej rywalizacji nasze dziewczęta zajęły VI miejsce i również "dorzuciły" kilka cennych punktów na konto naszego liceum.
Wysiłek wszystkich sztafet został zwieńczony pucharem za zajęcie II miejsca w ogólnej klasyfikacji punktowej szkół ponadgimnazjalnych. BRAWO!
Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i mamy nadzieję, że będą rozwijać swoje sportowe talenty.