Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Start

Aktualności

O szkole

Informator

Kandydaci

Absolwenci

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
  • Zarejestruj

26 maja 2017 roku, o godzinie 15.00 w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom, finalistom i wyróżnionym w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych. Wśród najlepszych uczniów z województwa zachodniopomorskiego znalazło się dwoje z naszej szkoły: Emilia Chmielewska z klasy 2d, która została laureatką 1 miejsca X Konkursu Dziennikarskiego "Bliżej niż myślisz" i Jakub Zieliński z klasy 2a, który został wyróżniony w IX Konkursie Języków Obcych, kategoria język angielski. Wyróżnieni uczniowie, oprócz dyplomów otrzymali także, za ciężką pracę i wiedzę, nagrody finansowe. Jak widać ciężka praca się opłaca. Gratulujemy Emilce i Jakubowi, i życzymy dalszych sukcesów.


 

Start

Aktualności

O szkole

Informator

Kandydaci

Absolwenci